Vložit příspěvek
 
jana
7. March 2012 #29
Člověk by řekl, že fotky ze hřbitova nikoho nezaujmou, ale mi se velmi líbily.Vzpomněla jsem si na svá studentská léta, kdy jsme tento hřbitov navštívili na školním výletě a hledali jsme tam významné osobnosti. Zaujaly mě však i ostatní Vaše fotografie, udělala jsem si u nich chvilku relax a kochala jsem se.
Ludmila Švestková
6. March 2012 #28
Moc pěkný nápad,ráda procházím našimi dějinami.S úctou ke všem co tam odpočívají.Díky.
Dagmara
3. March 2012 #27
Parádní fotky, moc mne potěšily! Jsem velice ráda, že jsem dostala tento e-mail. Rozešlu ho dále, ať se potěší taky jiní...
Eva Sáňková
29. February 2012 #26
Prohlížím a téměř nedýchám. Kouzelné, zajímavé, skvostné - v superlativech by se dalo pokračovat dál. Nádherná prezentace. Jsem moc ráda, že na mne kamarádka nezapomněla a tento meil mi přeposlala.Děkuji Vám za tu nádheru. Je to jeden z mála meilů, který uložím.
ivana vasakova
28. February 2012 #25
Moc se mi libi vase prace i vase stranky! Dozvedela jsem se o vas diky tomu ze ty vase Olsanske Hrbitovy cestuji po svete protoze jsem je dostala od kamaradky z Havaje sem do Vancouveru. Moje sestra bydli na Pankraci tak se na vysehradsky hrbitov chodime casto prochazet kdyz jsem v Praze na navsteve. Mam odtud spousty fotek ale zadne tak pekne jako ty vase! Taky ty vase stranky webove nemaji chybu! To ja zase pocta vasemu bratrovi, jste oba moc sikovni. Gratuluji.
Mojmír Pazdera
28. February 2012 #24
K tomuto materiálu jsem se dostal úplnou náhodou. Myslel jsem, že jen nahlédnu, ale tajím dech již více než hodinu. Velmi rád navštěvuji místa odpočinku našich předků. Před časem jsem našel hrob Miroslava Horníčka. Moc děkuji, že jsem poznal Vaši práci. Mojmír Pazdera
vlastas
27. February 2012 #23
reakce na #21
Hezky a zajímavě zpracovaný soubor. Vhodné by bylo doplnit…
Děkuji Vám za velice zajímavý příběh, byl bych netušil, co se za takovým náhrobkem skrývá. Příště se zaměřím i na tuhle stránku, pokud by jste měla jiné zajímavé příbehy nebo tipy na náhrobky rytířů, budu jedině rád. Jinak moc děkuju všem za zajímavé a milé komentáře.
Karel
26. February 2012 #22
Děkuji za fotky z Olšanského hřbitova.Nikdy bych nevěřil že na hřbitově může být tak krásně
F. Eiderna
24. February 2012 #21
Hezky a zajímavě zpracovaný soubor. Vhodné by bylo doplnit mapku jako průvodce po hřbitově. Na Olšanech je více hrobů rytířů, nevím zda Smutný rytíř je ten pravý. Údajně zemřel při slavnostní jízdě na koni v Celetné ulici. Zhrzená milenka mu z okna hodila na hlavu dlažební kostku a zabila jej.
Červa Vl.
19. February 2012 #20
reakce na #19
K poznámce o Františku Filipovském: podle mého není…
V Přelouči je pochován pouze pan Filipovský st.tedy otec pana Fr.Filipovského herce. Červa Vl.
Ryklová
16. February 2012 #19
K poznámce o Františku Filipovském: podle mého není pochován na Olšanech, ale v Přelouči. Ale tam je náhrobek také těžko k nalezení, je dokonale porostlý břečťanem. Místní ho jistě ukáží.
Jiří Fojtík
13. February 2012 #18
Potěšilo na srdci. Pěkný fotografie !
vlastas
8. February 2012 #17
reakce na #16
Fotoreportáž z Olšanských hřbitovů je nádherná. Myslím, že…
Děkuji Vám za informaci. Již jsem doplnil.
Václav Křeček
7. February 2012 #16
Fotoreportáž z Olšanských hřbitovů je nádherná. Myslím, že k náhrobku rodiny Slavíčkových by bylo vhodné doplnit, že Antonín Slavíček (1870-1910) byl známý malíř krajinář. Též jeho syn Jan Slavíček (1900-1970) byl malířem.
Pavol Knúrovský
4. February 2012 #15
Chcel by som Vás ako autora požiadať o súhlas na pridanie odkazu na tieto stránky na slovenskú i českú verziu mojích stránok na www.cemetery.sk resp. www.cemetery.cz. Odkaz nájdete na uvedených stránkach cintoríny (hřbitovy) na webe pod názvom Praha-Olšany S pozdravom Pavol
Lea Gistrová
3. February 2012 #14
reakce na #13
Jsem rád, že se Vám fotografie líbí a moc Vám děkuji za…
Naopak. Budu ráda, že můžu přispět svou troškou do mlýna k doplnění vašich zajímavých stránek. Mějte se hezky.
vlastas
2. February 2012 #13
reakce na #12
Líbily se mi vaše fotografie z Olšanských hřbitovů. K…
Jsem rád, že se Vám fotografie líbí a moc Vám děkuji za tuto informaci. Jsem Vám za ní velice vděčný a nebudete-li proti, rád jí uvedu v popisu.
Lea Gistrová
2. February 2012 #12
Líbily se mi vaše fotografie z Olšanských hřbitovů. K náhrobku rodiny Slavíčkových bych vás chtěla informovat o tom, že Mánes, který je na hrobce uveden je v tomto případě Spolek výtvarných umělců , který vznikl v roce 1887 z iniciativy studentů Akademie výtvarných umění a jehož byl Antonín Slavíček členem. Spolek Mánes se zřejmě zasloužil o vybudování tohoto náhrobku a proto je tam uveden.
Iva Netrhová
29. January 2012 #11
Doputovaly mi po e-mailu fotky z Olšan, ty mě tak nadchly, že jsem se podívala na Vaše stránky a mám z toho fakt zážitek. To je prostě náááádhera !!!! Jste fakt šikovnej a navíc z toho všeho dýchá člověčina !! Musí být dobře ve Vaší společnosti ..
Jarda hajnej
25. January 2012 #10
v dnešní době mají tato fota inspirovat k pozastavení se nad sebou sama. Dík.Projel jsem za volantem hotelbusu firmy Pangeotours celou Jižní Ameriku a Afriku. nejen že se tam potkáte také s relativitou našeho počínání na matičce zemi, ale také si po setkání s místním životem naprosto přehodnotíte měřítko hodnot.Dají se zde pořídit opravdu nádherné záběry. Dobré světlo přeje Jarda
tvarogová
24. January 2012 #9
reakce na #1
Ač se to zdá neuvěřitelné, diskuse na těchto stránkách se…
Děkuji za hezký fotky.Opravdu vkusné, jen tak dál.
vlastas
23. January 2012 #8
reakce na #6
Děkuji za fotky z Olšanských hřbitovů. Pražské hřbitovy…
Víme, že jsme ještě nenašli spoustu známých osobností, výhledově tedy počítáme s dalšími navštěvami. Budete-li chtít, velice rád se podívám. Děkuji Vám
vlastas
23. January 2012 #7
reakce na #5
Dobrý den. Přišel mi mejl,kde jsou presentovány Vaše fotky…
Také Vám přeji dobrý den, to mě těší, že se fotky líbí. Děkuji
Alena Smolíková
21. January 2012 #6
Děkuji za fotky z Olšanských hřbitovů. Pražské hřbitovy jsou moje srdeční záležitost. Mám fotečky dalších známých osobností, které ve Vaší galerii nevidím. Ráda je poskytnu, budete-li mít zájem. Moc zdravím.
Eva Komárková
20. January 2012 #5
Dobrý den. Přišel mi mejl,kde jsou presentovány Vaše fotky z Olšanského hřbitova. Moc krásné. Děkuji.