id image

Kontakt: vlastasestak@gmail.com

 

Něco málo o mně:

Jmenuji se Vlastimil Šesták ml., narodil jsem se ve Strakonicích, ale žiju v Českých Budějovicích, kde se živím jako grafik. Jedním z mých koníčků je fotografování, kterému jsem původně věnoval tyto stránky. V průběhu několika let se úplnou náhodou stalo, že jsem se také věnoval focení hřbitovů. Nešlo o focení umělecké, spíše dokumentární. Jak a proč se tak stalo je delší historie. Každopádně vznikla spousta fotografií, kterých by byla škoda, pokud by měly někde zapadnout a tak jsem se rozhodl věnovat jim tyto stránky, přesto, že se tomuto již delší dobu nevěnuji.

Druhým odvětvím na které jsou tyto stránky zaměřené jsou sakrální stavby. Opět nejde o žádné velké umění, ale spíše o dokumentání a popisné fotografie. Velké katedrály mě fascinují již od malička. A protože ty nejkrásnější jsou ve Francii a s manželkou do Francie jezdíme, je jich z této lokality nejvíce. Fotografování sakrálních staveb se věnuji nárazově neustále.

 

Fotografování a grafice věnuji samostatné stránky.

Pokud se chcete dozvědě více o mé osobě, najdete právě tam.

 

 

Poděkování:

Ještě bych rád touto formou poděkoval svému bratrancovi, který je také fotograf a šikovný programátor a tyto stránky napsal a stará se o ně.